Виж само едно мнение
  #7  
Стар 16th November 2017, 13:34
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

marionk, човекът, та дори и аутсайдери като мен, е социално същество и какъвто и да е няма как да не бъде повлиян от околните. Всеки може да бъде комплексиран, повярвай ми, само да ти набарат слабото място, каквото всеки от нас има и могат да те унищожат, колкото и силни да се чувстваме, колкото и силни да се показваме, че не ни пука, вътре в себе си не се чувстваме добре, а това е най-важното - не какво мислят другите за теб, а как ти се чувстваш. Колкото и да си говорят хората, че външния вид няма значение, истината е че ИМА. А за жените особено е от изключителна важност. Аз лично никога не бих се подиграла на човек с вроден дефект. Ама НИКОГА. Но все пак и аз съм човек и едва ли ще имам желание да целуна някой, който ме отблъсква с грозни зъби, с пъпки, много дебел или нещо друго отблъскващо. А дори да се насиля да го направя ще е насила и от съжаление. Няма кво да се правим на ангелчета - реалността е брутална. Аз смятам, че човек трябва да се грижи максимално за себе си - от уважение към себе си и околните. Отделно съм естет човек и ценя красивото
Отговори с цитат