Виж само едно мнение
  #6  
Стар 12th September 2012, 20:14
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Няма бързо и полезно отслабване.На 21 години съм бях 107 кг ,сега съм 62-65,все ту качвам 2 кг ,ту свалям.Но едно мога да кажа тези ,които искат да свалят килограми наистина е добре бавно ,със спорт ,защото аз свалих всички тези килограми с чист глад (първият път издържах месец и 3 дена ,без да ям нищо свалих 17 кг и накрая ме приеха в болница за операция на корема),вторият път пак след като се възстанових от операцията пак с глад колко време не помня свалих 15 кг наведнъж,и останалите пак с глад 1 седмица не ям ,после една седмица ям когато ми се дояде и до сега така си поддържам килограмите 3 дена ям ,после 2 не ям или ако искам да свалям пак спирам да ям..но дълго няма да продължи това един ден просто трябва да отида и да ми се изгради режим ,а последиците от това отслабване са...разбиване на целия организъм,стомаха,и без да тренираш -омекнало тяло и предстояща ми сега операция на гърдите т.е. сега с пари се допостига ефекта ,който съм искала да имам и след възстановяването от тази операция вече ще започна и да тренирам за да завъша започнатото.Така че като се отслабва е нужно режим и спорт,бързо отслабване има но води до безброй проблеми.
Отговори с цитат