Виж само едно мнение
  #230  
Стар 29th November 2009, 23:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тц, тц, няма такива акушерки Чета и ще се упражнявам. То не се знае накрая какво ще стане, но да имам поне теоритична подготовка.

Apo, като имаш доверие на лекаря си, ще му съдействаш. Аз от тези разкази за протеста на родилки в Сф малко се и възмутих - хем отиват в болница и лекар да им помогне, ама само ако стане нещо. Обаче лекарите се застраховат - ако с нея или бебечето не дай Боже се случи нещо, тях ще ги разкатаят Абе и двете страни са прави за себе си. За стволовите клетки и аз се двоумя, то е нЕкъв бошлаф все още в БГ
Епидурална наистина се слага уж при 4см, обаче аз не мисля, че изобщо съм имала разкритие, когато на мен ми я сложиха, з'то си беше силно предизвикано. Моя приятелка пък роди преди 4 месеца и на 7см са и сложили. Тя е доволна, з'то въпреки че контракциите и не са били много болезнени и въпреки това разкритие, после още 6-7 часа са минали до раждането (първескиня). Влеят ли окситоцина и други гадости да засилят контракциите, без епидурала сигурно е нетърпимо.

rade, радвам се, че и тук се включи! Не се сещам от Мамопластика, а и не знаех, че бебчето ти е толкова малко - ти кърмиш ли го още?

Абе много съм зле - уж съм раждала, а не знаех, че след контракциите идват естествени напъни, не знаех и че след бебето пак напъваш да излезе плацентата - честно, голям идиот се оказах Може би е добре, че не съм знаела нищо - всичко, което ми правеха ми се струваше супер правилно и нормално. Сега започвам да осмислям някои неща и май не е добре
Отговори с цитат