Виж само едно мнение
  #38  
Стар 27th March 2006, 22:59
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Май ще взема да му се доверя,че да ми е мирна после главата Притеснява ме това,че знам че когато импланта е под мускула той малко или много стяга импланта та да не си тръгна от Пловдив с предишния бюст
Определянето на размера се определя чрез измервания. Сигурна съм, че Тонев те е измерил. Понякога и да искаме не е възможен по- голям размер.
50 кубика отгоре не са много, но те могат да дадат и разлика в ширината на основата на импланта и това вече да стане несъвместимо за ширината на гръдния ти кош. При подмускулното поставяне има граница, максимум, в който импланта може да се доближи до гръдната кост, колко да легне върху нея, какво разстояние е допустиму между гърдите. Така че много зависи от измерванията. Иначе за пропорциите ти и 300, и 350 ми се струват екстра. А като си имаш и сега тъкан - ще стане супер. Красивият бюст за европа е в тези граници.
За това че мускулът ще го приплеска - не се притеснявай, няма нищо подобно. Той ще притиска импланта само при усилие на съответния мускул, но през повечето време не влияе на формата и обема му.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат