Виж само едно мнение
  #128  
Стар 18th March 2011, 18:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ох ,незнам вече Писна ми да пия някакви хапчета или билки и да няма резултата Сутрин ставам с плосък корем и след кто хапна нещо изглеждам като бременна в 5 ти имесец.
Преди годна ходих при някаква специалистка в 25 та поликлиника Няма такъм смях Разпитва ме само какви са ми симптомите и даде диагноза :Колит и гастрит Не си купих ллекарствата ,защото за мен това е несериозно да се постая диагноза ей така.Преди месец ходих в Токуда ,прегледаха ме на видеозан -Увеличена перисталтика на червата ,това беш диагнозата.Тръгнах си от аптеката с два плика лекарства за два месеца и ето от една седмица се чувствам отново зле , тежест и подут корем.
Записах с чес принякакъв доктор тук ,направо като чу симптомите ми назначи това изследване,но ме попта дали искам с упойка или не.Притеснява ме това че не знам колко пъти ще ми се налага да ми правят това изследване и ако сега легн с упойка следващите пъти пак ли Преди се удпокоявах че това мож да ме е от миомата ,която оперирах ,но вече виждам че не о това..Деси ,моля те ако имаш време сподели на лични каква е процедурата и дали се налага повтаряне на изследването.Благодаря ви мили момичета за от говорите
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат