Виж само едно мнение
  #19  
Стар 26th August 2008, 14:52
dikcy dikcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Зависи за кой говорим, според мен нормална женица 45-50 кг трудно би погълнаха е така на сила 5-6 белтъка и 1 жълтък и то без нищо друго При жените стига и 1 жълтък с 1-2 белтъка, не е нужно да се тъпчат, защото ако са големи яйцата тук достигаме 20 грама белтъчини - малко излишно.
Хаха, явно аз съм ненормална женица, щом мога да изяждам по 35 грама протеин на едно ядене...
Изобщо не е излишно да хапваш повече протеин, особено ако спортуваш. Това няма нищо общо с пола.

sisinka "яйцата са полезни и в същото време нямат излишни калории . консумирайте ги без да се притеснявате за фигурата си , напротив - яйцата присъстват във всяка диета , но , както с всички , и с тях не бива да се прекалява , не заради излишни калории , а заради това , че не трябва да се консумират само и единствено те."

В едно средно голямо яйце има 6 грама протеин и 7 грама мазнини. Това не са малко калории, мен ако питаш. Освен в белтъка има само около 1 грам протеин, всичко останало е жълтъка.
Все пак до 3 цели яйца и белтъци на корем не е проблем, всеки ден. Само трябва да са пресни.
Отговори с цитат