Виж само едно мнение
  #8  
Стар 21st January 2011, 17:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

ohno и аз съм същата като теб. Водя се изцяло от емоциите, и на това се дължат повечето провали в предишните ми връзки, и в живота въобще. Много често ми се случва да знам кое е правилно като действие или вариант, но въпреки това да го пренебрегна заради моментни емоции. Не знам какво да те посъветвам, защото и аз не съм се "излекувала". За щастие мъжа ми споделя 99% от свободното си време с мен, защото е чужденец и неговата нация не са особено социални типове. Или може би той самия не е особено, защото рядко излиза (без мен), предпочита спокойна вечер пред ТВ-то или плейстейшан-а, вместо да излиза с компании. Затова си паснахме идеално и връзката ни се получи. Иначе с предишните не се е получавало, защото в един момент съм се чувствала пренебрегната.

Цитирай:
Първоначално написано от ohno
В крайна сметка, сега като погледна назад, не всички, в които съм се влюбвала заслужават цялото ми внимание и отдаденост. А де факто, винаги са ги получавали, защото тогава в настоящия момент са си стрували..
Позната картинка, и аз мога да кажа същото за предишните ми връзки, Въпреки че всеки си е прав за себе си.
Отговори с цитат