Тема: СПОМЕНИ
Виж само едно мнение
  #17  
Стар 8th October 2010, 14:40
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Миналата година с мъжа ми решихме да отскочим до Гърция за 2-3 дни. Приготвям багажа аз чинно и естествено най-важния атрибут - презервативи /сещате се... без деца.... почти младоженци - ще се отдаваме на лют разврат/.И тъй като бяха само два по пътя му казвам да купим ощееее /сякаш в Гърция няма/. Спирайки по пътя на една бензиностанция, той влезе да купи това-онова, аз до тоалетна и тръгнахме. Мина се време и аз го питам дали е купил онова - най-важното. Ами - казва НЕ! Забравил! Ами сега!? Казвам, ей ще се провали оргията. Пристигнахме благополучно след няколко часа, разходка, вечеря, хотелче... Настанихме се и както се предполага мятаме се... и така 2-3 минути... Мъжо казва - ей, ся, малко да починем и пак. Докато сме си почивали сме заспали. На другия ден разходки... покупки, пътуване... и влизайки в един супермаркет на касата гледам в кошницата една кутия с презервативи - 12 на брой! Поглеждам мъжа си... той ми се хили един такъв. Леле, мале, казвам си... дупе да ми е яко! Прибираме се в хотела вечерта, аз предлагам да си пуснем едно филмче, така, както си лежим на лаптопа и после .....ясно ви е. Но както си гледах ми се доспа... после и той...
Че в крайна сметка се върхме от Гърция с 13 пезерватива. Тъй като се замисля, май още има от тях... Тряаа да им проверя срока на годност! Това май беше за темата с оплакванията!?
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат