Виж само едно мнение
  #24  
Стар 10th May 2017, 11:49
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравей, Катрин, не пиша често във форума, но някои абсурдни коментари по твоя случай ме провокираха. Оперирана съм в Турция септември 2016г. и познавам няколко момичета, които са също с ринопластика. Твърдението, че виждаш окончателен резултат на 14 ден след операцията е меко казано абсурдно. Окончателен резултат се вижда след поне 6 месеца до 1 година след операцията. През цялото това време носа спада постепенно като най-накрая спада връхчето. Ще отбележа, че моята ринопластика беше отворена, не мога да коментирам за затворената. Има страшно много информация на английски и много американски форуми, в които можеш да зададеш въпроси и получаваш отговори директно от пластични хирурзи. От всичко, което съм изчела и от себе си и моите приятелки с операции на носа, категорично съм убедена, че е невъзможно да имаш окончателен резултат на 14 ден! Така че, мило момиче, моля те, не се притеснявай. На снимките личи, че носът ти е страшно подут. Ще спадне след време и тогава ще имаш ясен поглед на нещата.
Отговори с цитат