Виж само едно мнение
  #25  
Стар 10th May 2017, 16:06
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyMG Виж мнението
Здравей, Катрин, не пиша често във форума, но някои абсурдни коментари по твоя случай ме провокираха. Оперирана съм в Турция септември 2016г. и познавам няколко момичета, които са също с ринопластика. Твърдението, че виждаш окончателен резултат на 14 ден след операцията е меко казано абсурдно. Окончателен резултат се вижда след поне 6 месеца до 1 година след операцията. През цялото това време носа спада постепенно като най-накрая спада връхчето. Ще отбележа, че моята ринопластика беше отворена, не мога да коментирам за затворената. Има страшно много информация на английски и много американски форуми, в които можеш да зададеш въпроси и получаваш отговори директно от пластични хирурзи. От всичко, което съм изчела и от себе си и моите приятелки с операции на носа, категорично съм убедена, че е невъзможно да имаш окончателен резултат на 14 ден! Така че, мило момиче, моля те, не се притеснявай. На снимките личи, че носът ти е страшно подут. Ще спадне след време и тогава ще имаш ясен поглед на нещата.
Благодаря за подкрепата,много е трудно да чакаш ,подут подут,но си седи на едно равнище вече ще стане месец и не виждам начин Коста да се стесни и събере сама за върха знам ,че още е подут.Утре съм на консултация и ще задам всичките си въпроси,после ще ви пиша.Стискайте палци
Отговори с цитат