Виж само едно мнение
  #15  
Стар 22nd August 2006, 09:32
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране Отговор за Дива

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Какви са цените , престоя ти , трябва ли да ходиш на контролни прегледи ? И още нещо важно - правят ли се ако вече си имал механично срязване на очния мускул ?
Иначе - честито , радвам се за теб и то много , защото това е сериозно нещо - необходимост , а не прищявка .
Разкажи ни повече и за предварителните прегледи - внасяш много важна тема при нас .
Струваше 1060 евро. Вътре в тази цена:
1. процедурата с най-добрият лазер на света Wavelight Allegretto Wave Eye-Q Имаше една изложена статия там за някакъв Американски пилот дето е отишъл там спецялно за процедурата миналата година--дори в Америка са нямали тоя лазер още, а пък само старият модел

2. всички прегледи преди и след процедурата (проверяват всичко в окото и зад окото....)
3. капки дето трябва да ползвам за една седмица
4. 5-годишна гаранция/застраховка: ако имам някакви проблеми, или вероятно ако ми трябва втора процедура тогава всичко ще е безплатно

Ако изкате могат и да ви вземат от летището или автогарата (с Мерцедес!), и също да ви направят резервация на хотел (4* около 45 евро казаха--но на мен не ми трябваше защото бях на гости...)
Отговори с цитат