Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #58  
Стар 24th November 2013, 13:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
реклама на програми за следене ли е това ся не разбрах
Tова е точно от любимите ми логически задачки и от прочетеното още на пръв прочит мога с голяма степен на сигурност да кажа, че това може би не е просто някаква реклама, а нещо много по сериозно. Този човек на "драго сърце" и на "добра воля" ще отдели от времето си макар и сърцето да му е разбито на пух и прах, но ще "помогне" на други хора, да изловят своите половинки ако кръшкат и да си поплачат и те.

С негова помощ ако историята е фейк, той ще има достъп до вашите компютри от които ще измъкне пароли и всякакви лични данни. Още от начало ми се струва доста съмнително това, за страха от секс със жена си, защото тя не искала да забременява и не трябвало да свършваш в нея. Ами много двойки правят така секс и ми е трудно да повярвам, че поради тази причина си спрял да правиш секс със жена си !

Разбира се никога няма как да съм на 100% убеден, че това е скалъпена история и опит за измама, които са ежедневие в интернет ! Ще прочета пак историята и в последствие ако изскочи нова информация ще мога да съм по категоричен, дали казваш истината или ни забаламосваш !

Последно редактирано от Pufpaf : 24th November 2013 на 14:54
Отговори с цитат