Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #74  
Стар 16th February 2014, 23:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз като прочетох поста ти, толкова се ядосах макар и като страничен наблюдател, че даже и не видях, че това твоята тема, веднага исках да отговоря. Помислих, че си си изтрила темата и пишеш в другата такава, която наскоро пусна една жена пак за изневяра.

Просто доста се жегнах, като прочетох това което сега ни сподели и се почувствах така именно, защото и аз го намирам за абсурдно, антимъжко поведение. Ти обаче недей да тъжиш, защото си толкова млада още, не си изгубила кой знае колко от живота си, дори погледни от положителната страна.

Това което ти преживяваш с този случай, с него ти натрупваш огромен безценен житейски опит, ти дори не можеш да го усетиш, но след този случаи ти ще си вече много по мъдър човек. Вярно това е горчив опит, но от него човек най-бързо се учи и помъдрява.

Този мъж е изцяло по властта на жена си, той си е класически чехльо, а на теб точно такъв мъж не ти трябва. Мъжа трябва да си е мъж и да бъде опора на жената, да може да поема отговорности и да взима важни решения или обобщено накратко, да може да те накара да се чувства като Жена !

Просто от такива "сапунени серияли" като този бягай надалеч, един ден ще си срещнеш подходящият мъж, който няма да е обвързан и ще може да се насладиш на една нормална връзка. Дано бързо се отърсиш от този случай, защото като ви знам вас жените, колко сте чувствителни на тази тема и колко страдате и в какви депресии може да се вкарате. Гледай само напред и не се обръщай никога назад, това е основно правило, което трябва да спазваш.
Отговори с цитат