Виж само едно мнение
  #332  
Стар 13th May 2011, 22:17
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Гледам отдавна не пише никой тук, но силно се надявам да получа отговор .Оттоците до кой месец трябва да спаднат напълно, минаха вече 2 месеца от риното ми , но все още имам подуто не е дразнещо но не мисля , чв е нормално! Връхчето ми още е чуствително на допир, но пък много си го харесвам и ме е страх да не падне надоло, не е работено по него, само по гърбицата ми , но ако ще пада това връхче до кой месец би трябвало да стане това ? Засега е непроменено...ей такива са ми чуденките ще се радвам някой да ми се отзове
По правило отоците би трябвало да спаднат окончателно след около година, но след 6-тия месец не би трябвало да се забелязва почти нищо. Както всички казват - при всеки е индивидуално. Не мисля, че трябва да се притесняваш, аз бях доста подута месеци наред, а и много други момичета са така.
Връхчето пада пак индивидуално - докъм 3-тия - 4-тия месец.
Относно отоците, аз пробвах какво ли не - Лиотон, арника (за пиене, за мазане), но нищо не помагаше. В един момент ми казаха, че отоците се повлияват от насищане на тъканите с кислород (един от многото съвети, които получих). В пристъп на лудост влязох в един магазин и си купих една серия на Нивея (oxagen power) - дневен, нощен и измиващ гел. Никак не харесвам марката, в магазина нямаше нищо друго "кислородно", а и не бях много убедена, че ще помогне (иначе щях да търся нещо по-качествено). Но нали трябваше да опитам всичко, защото се бях докарала до истерия с разкривеното си лице. За моя огромна изненада - това нещо проработи още на втория ден. Не посмях да сменя серията с нищо друго подобно, за да не се развали ефекта. Но при мен е абсолютен факт, че като започнах да се мажа с тези неща, отоците ми започнаха да спадат видимо с всеки изминал ден (макар че още не ми се иска да повярвам - аз съм голям противник на немската козметика).
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат