Виж само едно мнение
  #20  
Стар 10th May 2007, 15:43
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
А аз получавам почти нервен срив, когато трябва да отида при личната си лекарка. Започва се едно пазарене, да дойда другия месец, че й свършили талоните, как можело да се разболея 2 пъти за 1 месец (все едно го искам) и т.н. А ако искам направление си е абсолютната наглост от моя страна
Ох, горката... много добре те разбирам, голям ужас е това. И аз имах винаги чуството че ме мислят за хипохондричка и искат да се отърват от мен!
Цитирай:
Първоначално написано от verita
Но май аз попадам винаги на такива, защото като бях в Германия отидох веднъж на зъболекар с кариес, който 2 години след намесата стана за вадене, и веднъж на лекар, който искаше да ми предпише нещо за възпалени сливици, а аз просто нямам такива
Еми да, има всякакви. Обаче тук ако имаш някакви оплаквания поне те насочват към специалист, без проблеми. На мен така ми откриха язвичка на дванадесетопръстника - имах малко киселини и подувания на стомаха, отидох на една лекарка, и макар че тя самата беше много зле горката, поне ме изпрати на специалист по стомашно-чревни болести. Там ми направиха гастроскопия, и ми я откриха веднага. В България сигурно щях да си я нося...
Отговори с цитат