Виж само едно мнение
  #10  
Стар 16th August 2009, 21:42
vessy_86 vessy_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране Моят опит

Здравейте, аз съм нова във форума и искам да споделя опита си по темата. Преди около 3 години подобен форум на тема акне ми помогна да открия решението на този проблем за мен самата. Дано мога да бъда полезна на някои от вас. В борбата с акнето съм от 10 години и съм преминала почти през всичко. От опит знам, че всичко е строго индивидуално, всяка кожа е различна, акнето е различно при всеки, продуктите, както за външно, така и за вътрешно лечение влияят различно при всеки. Затова не мога да гарантирам, че това, което е помогнало на мен, ще се отрази добре и на вас. Но все пак - относно Акне аут - активния лосион, аз лично го препоръчвам горещо. Хубавото е, че той може да се използва много дълго време, без да влияе зле на кожата. Не бих казала, че е слаб, трябва да се използва редовно, за да има ефект. Зинерит също е добър, ако възпалението на кожата е по-голямо. От всичко, което съм използвала, това са продуктите, които препоръчвам, но само те съвсем не са достатъчни. Истинското лечение на акне не може да мине без добър дерматолог и много ТЪРПЕНИЕ И УПОРИТОСТ. На мен ми помогнаха в един център за естетична медицина, където има добри професионалисти и апаратура за лечение на акне. Не искам да правя реклама, но ако някой се интересува да пита. Акнето не ми мина от първата процедура, ходя редовно на почистване вече почти 3 години. Отскоро мога да се похваля, че имам здрава кожа. Но трябва много търпение и не бива да се отказвате ако не видите резултат веднага. В началото бях много зле, цялото ми лице беше в огромни гнойни пъпки.След първите почиствания ми се струваше, че нещата даже се влошават, но постепенно дойде подобрението. Акнето е мнго упорита гад и ако ви е тормозела години наред, както мен, няма да ви мине за няколко седмици, нито месеца. Иска се време, но пък търпението дава резултати
Отговори с цитат