Виж само едно мнение
  #653  
Стар 27th March 2010, 08:01
envy1984 envy1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!Въпроса ми е кам специалисти в форума!Проблемът ми е следният!Преди 7 месеца ми поставиха металокерамични корони на всички заби -причината беше че зъбите ми бяха силно разрушени.Не съм очарована от резултата.Първо защото новите коронки нямат нищо общо с формите на моите зъби.Не сам доволна и от естетиката.Усмивката ми е различна и зъбите всякаш са много издадени напред и обиколката е много извита ,не са съобразени с обиколката на моят венец.Най-доброто,което ми предложи зъболекаря бе6е металокерамика.Той отрече,че порцелановите коронки са по-хубави.Каза ми че металокерамиката е по здрва конструкция.Другото което е че не сам очарована от това че забите са в блок.Горе имам 4 връзки .Парви и втори в блок от двете страни и от ляво и от дясно от трети до седми в блок.Въпросът ми е какво мога да направя сега при това положение,когато няма точната мярка на моите заби.Дори и да се подложа наново на тази интервенция как зъболекаря 6те знае за големината и формите на моите заби.Другият проблем е че забите ми са направени високи и не захапвам правилно имам леки болки и лицето ми е издалжено.Цвета не е постоянно бял и като сам на сланчева светлина стоят много изкуствено.Помогнете ми!
Отговори с цитат