Виж само едно мнение
  #657  
Стар 27th March 2010, 14:27
envy1984 envy1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Аз живея в USA и ж края на миналата година патувах до Булгария за да се подлова на тази манипулация.Много е кофти когато прейивееш жси4ки тези интервенции и накрая не си удовлетворен от резълтатите.Аз попаднах при неподходящ зъболекар с 25 годишен стаж.Може би съответният зъболекар не работи по новите технологии .Нау4их 4е не е важно да имаш стай за да си добър специалист.Как може не6тата да се оправят сега когато захапката ми е обаркана и формите на забите са различни?Ако отида при наи-добрият специалист трябва да се работи по снимки и на изус с височината на зъбите .Моите заби бяха изработвани в една от най-добрите лаборатории в София и ако това е всичко което мойе да ми се предложи?Но причината не е в лабораторията а в самият зъболекар.Аз постапих в кабинета му за първи път и попитах за най-доброто,а в отговор полу4их че металокерамиката е най-доброто.Защо този зъболекар ми препорача нещо което е по-евтино пред скапото?Може би не знае как да работи с порцелановите коронки?25 год.стаж?Зчбите бяха преправяни 3 пати и никакав резултат.Парвият път бяха много тамни и така поправки след поправки .Аз сам на 25 и исках нещо красиво и естетично.
Отговори с цитат