Виж само едно мнение
  #659  
Стар 8th April 2010, 17:19
yoankata yoankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: London
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до yoankata Изпратете съобщение чрез MSN до yoankata
По подразбиране Горката Енви1984!

Мн съжалявам да чуя вашия проблем, звучи кошмарно и винаги ме е било страх в Бг да си правя нещо защото мн. наши специалисти работят по методи от преди десетилетия... Тези корони в блок изглеждат кошмарно и до колкото разбирам никога не се правят освен за мост. Не може да се чисти околу тях и венците почват да се възпаляват, което може да доведе до изваждане след време...
Аз страшно съм се напатила от кофти зъболекари и в Бг и тук в Лондон... Ходих наскоро на козметична консултация за невидими скоби и мина добре докато не решиха да проверят дали нямам големи дупки назад (което е контратиндикация за тоя вид скоби). Шашнати бяха и казаха, че ми е проведено 'умопомрачително' зъболечение... наскоро запълнен зъб с канал е полупразен и има възпаление (а аз съм ходила 2-3 пъти с оплаквания при моя лекуващ зъболекар тук) а един зъб с корона поставен в Бг е направен допотопно и заради подвенечния ръб ми влиза храна и бактерии и има голяма дупка там. Ужасно е и ще трябва мн зъби да се прелекуват за да не ги загубя, а това ще ми струва пари...
Тоест мога тотално да забравя за скоби и корона отпред и за красиви зъби по принцип в скоро време поплаках си малко и ще си запиша час да спася каквото мога... За съжаление спестяванията, които бях натрупала след мн допълнителна работа като асистент в университета ще отидат за спасяване на зъби по които са си оставяли ръцете други зъболекари... мн съм депресирана...
Отговори с цитат