Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #22  
Стар 13th November 2013, 14:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Повярвайте ми, от личен опит знам, че за едно дете ще е по-добре родителите му да се разделят , от колкото да живее в една нервна, нещастна среда.
Много истина има в това, но много семейства в които брака не върви и решават, че заради детето няма да се разделят нищо, че не могат да се гледат и си мислят, че така е по добре за детето, не винаги обаче е за по добре. Трябва да отбележа, че не е важно в случая дали тя му изневерява сега или е било преди, това няма никакво значение, защото той и без да го е знаел това не е бил истински щастлив с нея и точно за това е търсил твоята компания в която се е чувствал добре и е бил щастлив.

Този мъж със сигурност няма да може да те забрави, неговата жена също ще усети, че има проблем и той не е щастлив. Този брак няма бъдеще и той рано или късно ще се разпадне в това мога да се обзаложа. Този мъж е объркан в момента и му е трудно да вземе някакво решение, за това казва - "ако беше преди може би щях да променя някои неща и да ги направя по друг начин" и сега когато вече има дете и брак той съжалява, че не е бил по решителен когато е трябвало.

Историята наистина и мен много ме впечатли, най вече това с колко емоция беше написана ! Каква лудост е любовта само, за съжаление не винаги носи само щастие, а понякога и доста страдание !
Отговори с цитат