Виж само едно мнение
  #67  
Стар 23rd December 2009, 10:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetpea
Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Отвратително студио!!Изобщо не съм доволна и аз от "Пикасо".Може би,защото не получих очаквания ефект,разбира се.Ходих 2 пъти на триъгълник и подмишници,но прецених,че капиталовложението не си заслужава,защото пораснаха за норматив и си бяха същите.Не ми стискаше просто да ходя на кола маска отдолу(за мишници няма проблем),но откакто ходих 3 пъти,вече съм много доволна.
ДА ЖИВЕЕ КОЛА-МАСКАТА


Това ме развесели.....Ти какво очакваше да видиш от 2 процедури???Много ясно ,че ще пораснат пак и ще са абсолютно в същия си вид както преди!Аз преди да се хвана на хорото прочетох ,поразпитах,че да знам какво да очаквам.То и в сайта на студиото си пишеше всичко....Видим резултат,но далеч не краен може да се очаква чак след третия път-което се изразява в разреждане и доста забавен растеж на новите косми.Така се получи и при мен - след 3-та процедура-т.е. сега като се обръсна чакам с дни да набодат,а преди за 3 дни съм пуснала гората.....
Ама по-принцип за истински резултат 6-7 процедури не ти мърдат,а после може пак да се наложи просто за някои единични косми ,които не са били ударени....
Лесно няма!
А ако ще си правите 2-3 процедури и ще се отказвате,хич не почвайте ,че това са си хвърлени пари на вятъра.....
Точно на място казано!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат