Виж само едно мнение
  #4  
Стар 3rd January 2005, 09:40
Rumi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Botox

Аз също съм на 35 години и досега имам 3 или 4 пъти ботох в последните 3 години. Цялата процедура трае 5 мин (ако лекаря е опитен - даже и по-малко от 5 мин) и чувстването е като боцкане от комар. Подчертавам че, доктора които инжектира трябва да знае какво прави - питайте го колко пъти досега е инжектирал, какъв му е опита и т.н.

Също така, ботулина трябва да е fresh, ако е изветрял, качеството и съответно ефективността ще е минимална.

Целата работа с ботоха беше голяма работа - 5 мин през обедната почивка и след това се връщам на работа, Е, може да имам малки розови петънса от иглите ама някои пък трябва да гледа със лупа...Но крайния ефект ми харесва, затова се връщам за още. Харесва ми как бръчките се омекотяват и почти изчезват (поне временно). А също така и няма да може да сте толкова драматична - няма да може да се бърчете и да изглеждате ядосана, но ако не сте по професия актриса - не би ви пречело.

За съжаление не мога да ви кажа колко струва или доктор. Това сама ще го намерите - даже може и да ми споделите - аз бих искала да си го направя в България. Ще е много по-ефтино от US - където е около $300.

good luck!

Инвестираите в красотата си - заслужава си!

чао,
Руми
Отговори с цитат