Виж само едно мнение
  #6  
Стар 4th December 2010, 13:01
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

За последен път пиша по въпроса.
1-во, моля те да спреш с истерията относно "опонирането" . Отговорът ми е към момичето и естествено засяга всички отговори в темата.
2-ро, ще помоля всички (не само теб) хора, които нямат капка познания относно хранене, бодибилдинг и изобщо физиологичните особености на човешкото тяло, да спрат да дават мненията си, по този начин не помагат с нищо - единствено пречат на питащите да достигнат до правилния отговор на въпросите си.

Сигурен съм, че авторката на темата не е идиот и може да различи стегнати и мускулни бедра от тресящи се подкожни мазнини. И съм сигурен, че не ти си човекът, който ще й обясни кое е мускул и кое мазнина.
В същия ред на мисли, не ми е нужно нито на мен, нито на който и да било друг, да отричаш или потвърждаваш написаното от мен (или който и да било друг) - няма основа да го правиш.
Точка по този въпрос.

Безсмислено е да обяснявам елементарни неща, че ако носиш опънати по теб дънки (каквито са обикновено женските) при 45-47 кг, то при повишаване обема на мускулите (а най-големите такива са по краката) и достигане на 50 кг, то дънките ще започнат да ти се струват тесни.
Повишаване на обем НЕ означава само мускулна маса, означава също и много други неща, от които най-малко в конкретния случай означава трупане на мазнини - продължавам да твърдя, че авторката не е идиот, а и че е нормален човек, тоест при усилени тренировки тя НЕ трупа мазнини, при положение, че не ги е трупала без тренировки, при същия режим на хранене, обратното само по себе си звучи налудничево. Не ноже без тренировки да си 47 кг, а когато започнеш да тренираш, ти да натрупаш мазнини и да станеш 50 кг - само човек без логическа мисъл може да го твърди.

За сведение ще кажа, че 83 грама мускулна маса на седмица са напълно нормално покачване и при подходящия ген, тренировки и наблягане на месо и млечни продукти (както набляга авторката) , дори спокойно ги считам за малко, хората качват много повече.

И на края, момичето задава въпрос как да свали мускул, а не задава въпрос "аз идиот ли съм и мога ли да различа мазнини от мускули" , така че или отговаряме на този въпрос, или не отговаряме изобщо. Точка и по този въпрос.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат