Виж само едно мнение
  #85  
Стар 5th July 2013, 19:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз вярвам, че такива коментари са възможни. Има много назлобени хора в този форум, на които трябва да се обясни, че тук не е място за комплексирани от външността си хора, а за такива, които се харесват и се стремят да се харесват още повече.
Ако ти кажа да ги игнорираш, знам, че няма да ти олекне. Една обида тежи, и наистина не разбирам какъв човек трябва да си за да изпиташ кеф, когато обидиш друг?? От малка се опитвам да ги разбера тези хора, но не мога!!!
На мен като дете са ми се подигравали много! Тормозиха ме ежедневно в училище, защото изглеждах зле и бях зубър. Още повече зубър, който не даваще на глупавите и мързеливите да преписват(имах си някакъв стремеж за справедливост - не можеше аз да се трудя, а другите не, и да получаваме еднакви оценки). Смятайте какъв тормоз отнасях. Дори до бой се е стигало...
Но никога, ама никога не си позволих да падна на тяхното ниво и да отвърна с обида! И сега, като пораснах, никога не си го позволявам! Дори критиката ми е проблем. Предпочитам да си замълча, от колкото да накарам човека срещу мен да се почувства зле. Иска ми се никой никога да не се чувства както аз се чувствах тогава, като дете!


И сега, като попадна на толкова мизерни хора, които обиждат, винаги го приемам лично! И винаги реагирам бурно!

Beauty_on_Duty, ако искаш прати ми снимки, ще ти напиша имейла си на лс. Но те разбирам на 100% защо не искаш вече да постваш тук. Виждам какво се случва в темата за ринопластиките...

Пуфпаф, недей, пиле! За мъж е изгъзица това. На мъжа чара му е в бръчките, в изпитото лице, в тъмните кръгове около учите.. а не в бузките, като на ученичка..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат