Виж само едно мнение
  #86  
Стар 5th July 2013, 20:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много бих искал да видя сега тези, които са ти се подигравали, когато те видят кака ще заекват и ще онемяват от гледката. Но тези ученически истории са нормални за тази възраст, но онези другите в които вече уж пораснали хора са те обидили с отношение това вече е неразбираемо, защото тези хора трудно ще се променят !

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Пуфпаф, недей, пиле! За мъж е изгъзица това. На мъжа чара му е в бръчките, в изпитото лице, в тъмните кръгове около учите.. а не в бузките, като на ученичка..
Аз точно очаквах някой да ми го каже, това даже много се надявах, за да му обясня някой работи, само ако ми го казваш с някаква цел да ме накараш да се почувствам по добре бих го разбрал, но не вярвам да е това. Защо смятам, че си в голяма заблуда, това са едни такива предразсъдъци човешки и явно много малко хора могат да ги зачеркнат.

Съжалявам, но това за мен е несериозно да кажеш, че някой има чар защото е грозен, та нали по тази логика аз въобще не трябва да мисля и да си пипам носа и въобще всички други мъже. Аз искам тази промяна за да изглеждам нормално, аз ако си сложа филъри или квото и да е от което да получа нормален обем на бузите, никой който преди това не ме е виждал няма и да разбере, че нещо съм си правил, айде кажи ми кое е излагацията. Няма такова нещо, като бузи на ученичка (ти да не се сети за онова, което писах на sunbun хаха), има си норми и пропорции, а аз искам да изглеждам нормално, по хубав няма да стана толкова то е ясно, но поне ще изглеждам нормално.

Това е единственото, което искам да си променя с лицето, нос и малко обем в бузите.
Не искам някой да се обиди, но това го правя за мен си и не ме интересува дали някой мисли, че това е глупаво да се прави от мъж. По същата логика може да се каже - ама защо ти е да извайваш тяло във фитнеса, трябва да се харесваш такъв какъвто си и т.н.

Щом нещо е извън нормите за естетика и може да се промени аз бих го променил, ако нещо, което не може да се промени по една или друга причина, тогава ще се опитам да го приема и толкова.

Хубаво си говорите така, ама искам да го видя написано същото, точно под една такава снимка - преди и след, да видя тогава как ще кажете "на бялото черно". А най лесно им е по принцип да говорят така, хората на които нищо им няма и си изглеждат много добре.

Определено си се чувствам мъж и макар и да не се харесвам настина, не малко жени са ме харесвали такъв, но това няма да ме спре да искам да променя това, което не ми харесва и да не чувам повече за тъмни кръгове в които имало чар и то го каза жена, която блести като слънце, чак не мога да повярвам
Отговори с цитат