Виж само едно мнение
  #6  
Стар 13th March 2008, 09:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

И аз да споделя, каквото знам - една масажистка ми беше обяснявала, че смисълът на антицелулитния масаж е главно в раздвижването на лимфотока и на кръвта, няма как с масаж да се "избутат", "изтискат" мазнините (те се махат със спорт + диета), така че да имаш такава болка е направо немислимо - та това ми изглежда като някаква зловеща реклама - "виждате ли, колко те боли - значи става нещо - скоро ще има ефект..." не -това е абсурд, по-добре се откажи навреме и отиди при друг! Иначе малка болка има при самото "изглаждане" на тези трапчинки, но чак, каквото го описваш - НЕ!
Аз ходя при един масажист отскоро (тъкмо се канех да ми питам за мнение) и той използва едни вибриращи машини - с обороти м/у 3000 и 24 000! При мен ги използва на 6000. Те представляват въртящи се дискове. Така с тяхна помощ ме "глади" по 1/2 час през ден... Още съм на 1вата седмица, така, че не мога да кажа за ефект. Но при една моя приятелка определено имаше, тя ходи вече месец. А иначе неговата теория, която смятам за съвсем разумна е, че човек с ръчен труд не би могъл да е и на половина толкова ефективен. Е, той ми прави малко ръчен масаж в началото и в края на процедурата, но основно действа с машината. Та някой ходил ли е на такова чудо? А какво мислите за този начин?
Отговори с цитат