Виж само едно мнение
  #20  
Стар 26th January 2012, 18:02
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами с Тепавичарова съм говорила непосредствено след моята операция,когато гърдите ми бяха леко криви,както се изрази Нелс И тогава исках да ги маха ,да ми слага други итн. и тогава просто подхвърлих въпроса за автоложна реконсрукция,при което тя отсече,първо ,че нямаш достатъчно материал за това,второ това е много сложна и травмираща процедура,може да не се прихване присъдения материал...... и тн.След няколко месеца ,гърдите ми станаха супер и аз естествено забравих за това и за тях
Но в последно време пак ми влезна тази муха,покрай проблемите с имплантите на ПИП ,а и винаги съм имала пртеснения покрай едната ми гърда ,която до ден днешен е по-чуствителна,болезнена на моменти и разни други неразположение.Но на ЕХО и на ЯМР,всичко е наред,тъкънати,мускула,имп анта......няма нищо притеснително.Мамолога каза ,че е нормално подобни сетивни усещания и така,както и да е.И аз май почвам да се разобеждавам на този етап.
Но се сещам за едно интервю ,в което Тепавичарова казва ,че няма нищо по-хубаво от автоложната реконструкция и ,че предпочита да работи със собствени тъкъни в такива случаи и така......,после се сещам за това ,което Мисссс ,сподели в една от темите,че тя вече отказва да прави сама такива тежки операции и си мисля ,че може за това да ме е отказала,после се сещам за едно друго интервя ,в което хвали сина си ,точно за такава операция..................,оф дълго и май объркано стана,но и аз все още съм объркана.Романски каза ,че ако не стане ,ще си сложа пак импланти )))
Отговори с цитат