Виж само едно мнение
  #122  
Стар 2nd April 2013, 17:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elena.stefanova Виж мнението
Аз смятам да попитам каква е разликата в болниците и смятам да се огранича до най-евтината. Също искам да го попитам какво включва цената, само операцията или някакви медикаменти или престой? Изобщо имам доста въпроси, най-добрата ми приятелка се съгласи да превежда и дори може да отидем заедно (happy). Стискам палци да се оправите момичета и да не отлагате повече
Ели, здравей!
И аз съм се насочила към Дилбер, именно зашото най-смело реже.
Имай предвид, че доктора изобщо не говори английски! Аз съм живяла в Лондон години и го почнах направо на англиски - направо се стресира! Добре, че моята позната пое от там. Като гледам граматиката, с която ти е отговорил, говори, че е работил с преводач, задължително. На мен такива неща ми правят страхотно впечатление! Не отновението докато ти вземе парите, а си личи , че има подход към клиента. Обръща екстра внимание.
Между другото Илхан е по същия начин - той що годе говори английски. Наскоро се свърза с мен (чрез посредник ) за да ми каже, че не е забравил молбата ми да ме вземе по-рано, просто никой не се е отказал от часа си.
Изобщо отновението до този момент е 6. От там нататък ще видим. Ако имам късмет, на 10 ще легна под ножа на Дилбер и май ще съм първата българка при него. Имайте предвид, че случаят ми е много сложен! И особено ако си за първична, не трябва да се съди по моя резултат.. Аз съм се настроила, че няма да е това, което си мечтая да е, но на 60% да има подобрение, ще съм супер хепи!

Мацки, ако отида на лекар и помоля за антибиотик на това си състояние, ще ме пратят за зелена рецепта... Имам лееееееекинка хрема. Никой нормален не изписва антибиотици за това. Просто трябва да изчакам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат