Виж само едно мнение
  #129  
Стар 3rd April 2013, 10:07
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Нелка, то и аз баш не съм първоизточника, а една девойка, която ме светна преди много време за д-р Онур Ерол. Голямо благодарско пък от мен на нея, че ми вкара бръмбара в главата. След близо година и половина проучване се ориентирах при кого да бъда и не смея и да си помисля какво ще стане, ако пак не се харесам...та затова си трая и гледам да не давам много субективно мнение, че като похваля някого и той вземе, че се оплеска. Много се радвам, че има толкова желаещи към Турция и то при различни хирурзи и съм сигурна, че скоро много момичета ще осъзнаят, че отивайки в чужбина да си направят ринопластика ще си спестят адски много нерви и пари. Защото, ако на мен от началото 2500лв. ми се струваха много за операция, после още толкова за доокепазяване, то сега съм готова да дам 11 000лв. само, за да ми се махне тоя проблем веднъж завинаги. А ако бях отишла от началото досега да съм забравила и да съм се разминала с около 5 500лв общо. За мен резултатите в Турция са на ниво тези във Венецуела, Бразилия, Америка...а ни е под носа.
Отговори с цитат