Виж само едно мнение
  #4341  
Стар 2nd May 2019, 14:24
Liliannn Liliannn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nnacheva Виж мнението
Друго, за което исках да пиша е появилата се информация за изтеглянето от пазара на гръдните импланти на фирма Алерган заради съмнения, че текстурираните импланти могат да предизвикат някои лоши болести. Дали някоя от вас знае нещо повече и какво мислите по въпроса?Аз май взех да се притеснявам, даже си мисля и за евентуална подмяна. Щях да се обаждам в клиниката да питам и видях, че в сайта им има качено официално становище, в което накратко се казва, че изтеглянето на имплантите, няма връзка с пациентки, на които вече са поставени такива и това не застрашава ро никакъв начин здравето и живота им.
Ще се радвам, ако се включите да го обсъдим.
Благодаря!
Здравейте,аз също съм с такива импланти,слагани са при Ильо Стоянов 2016г.същите кубици,същата марка.От половин година имам болки в гърдите,като на моменти са остри,все едно се разкъсва тъканта,пареща болка.Така или иначе исках да ги сменям,защото не съм особено доволна от резултата-малки гърди с голямо разстояние между тях,имам набирания във външната част на гърдите, а и с тези становища за марката не искам да рискувам да оставам с тях.Бях при няколко лекаря,включително и др.Стоянов,които каза,че болките са от срастването,което се получава от текстурата на точно този вид имплант,който е с доста агресивна обвивка.Каза,че може да се получи и при гладък имплант,но в доста по-рядък случай.Ако имате добри отзиви за конкретен лекар,при когото да отида,който работи добре и мога да му се доверя,бих била много благодарна.Впечатлена съм от консултацията ми с др.Михаил Скерлев,който много внимателно и вежливо прегледа цялата документация по операцията,изследвания,мам ограф и тн.Обясни ми доста неща,които да сега не знаех и визуализира как бих изглеждала приблизително.Моля за съвет към кого да се обърна,защото при този доктор познавам само една моя приятелка,която е доволна и други не са оперирани при него.
Отговори с цитат