Виж само едно мнение
  #4  
Стар 22nd February 2006, 16:44
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране ох

Да чукна на дърво,аз не съм имала сериозни проблеми,по време и след операция.Но искам да предупредя момичетата,които са решили да си направят гърдите при Юрий Асемов в Тримонциум в Пловдив.Моите са правени там.Първо размера въобще не беше съобразен с ръста ми.Не ми беше обърнато достатъчно внимание.Сложи ми 280cc,а съм 172см,54 кг.А и имах кожа,не съм била плоска.Второ,което според мен е по-важно белезите не са на гънката под гърдата.На около един см и положина нагоре са,дебели ,защото са се разпъвали от тежеста там.Мислех,че е сбъркал при мен с меренето,но говотих с едно момиче,което е също е правено там.Е,при нея е по същия начин.Доктора каза,че режел там,за да не се вижда белега от бански като легнеш лятото на морето.Но не мислите ли,че би трябвало да пита къде го искаме ние.Аз се пека topless и щеше да е по-добре да е долу.Сега е доста гадничко и на тъмно си личи.Мисля да ги оголемя под мускула,но те белезите ще си останат там,дебели и грозни.Виждала съм момичета,оперирани при други,ами белезите са тънки линии на свивката.Наистина съжалявам
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат