Виж само едно мнение
  #16  
Стар 15th February 2011, 22:22
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Сега като се загледах, май наистина не изглежда стара, а преуморена и изхабена, за разлика от по-възрастната жена (която е моя преподавателка в университета) и тя кипи от енергия. Колкото за ботокса, от 2-3 пъти няма отрицателно действие. Аз съм пробвала ботокс около очите 2 пъти и се отказах, първо защото не това се оказа решение на проблема ми (писала съм по въпроса), и второ - не искам да продължавам защото ме е страх от лоши последствия в бъдеще. Със сигурност ако се инжектира на едно и също място 2 пъти годишно в продължение на 5-6 години и лицето ще се скапе. Виждала съм ужасяващи гледки, и на снимки и по телевизията. Наживо слава богу не съм. Колкото до лифтинга, за мен е крайно решение, защото на 30 кожата все още е еластична и може да се възстанови и с други методи, а такива има доста - мезотерапии, пилинги и какво ли не. Но това е мое мнение разбира се. Все пак, жена която на 30 си направи лифтинг, на 40 втори и на 50 трети... множко интервенции ми се виждат
Мариса какъв лифтинг си решила? Според мен лицето ти е свежо, а и водиш здравословен начин на живот така че можеш да си запазиш свежестта още дълго време. Ти си знаеш разбира се...
Отговори с цитат