Виж само едно мнение
  #103  
Стар 10th August 2007, 16:11
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране а сега де

здравеите на всички минали през това,и на онези като мен,които чакат реда си.Моята история тепьрва започва.Живея в Испания,и вече платих 4800 за операцията,вчера бях на консултация,но хирурга ми отдели 10 мин.Какво да ви кажа,исках да са под мускула,но след като му обясних как ги искам*/като момиче от плеибои/,каза,че няма да стане под,а над,кожата ми била ..лоша,т.е.не сьм дебелокожа явно..,и останах разочарована,а днес вече..обьркана.От снощи чета този форум и направо нямам думи .Гьрдите ми са леко увиснали/но не мн. големи,средни/,и много ме притеснява това над,мисля ,че по бьрзо ще се смькват,но кои да ти каже.И тук не са много по приказките,пьк и не им разбирам всичко,а моито гадже не пита много много.Като им казах 390,направо се смаяха,явно маи са много за над мускула и мисля да смькна на 350,незнам какво да правя,и дали да се сьглася с това над,само едно ме притеснява-смькват ли се бьрзо,ако има някои опит,да сподели,защото сме изтеглили 5000 евро,и ще плащаме като луди.Даите снимки и сьвети!
Отговори с цитат