Виж само едно мнение
  #1  
Стар 10th June 2013, 22:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране Снимки от интернет !

Мислих си още от преди да направя подобна тема и в нея да си коментираме всякакви снимки, които са ни харесали или не харесали, на всякакви хора, както и снимки на преди и след, които са ни впечатлили !

Гледах тенис мача на Гришата и дадоха Шарапова на трибуните, ама толкова от близко я дадоха и във полупрофил и познайте точно което загледах, да точно това, кое друго Между другото заради тоя форум станах маниак и някои да ми се задържи в кадър и по отблизо и веднага си фиксирам погледа в носът му, вече знам на всички водещи на новините имат ли рино, няма ли, къде има нужда да се пилне или си е добре хаха

Сега пускам носът на Шарапова, а тя няма проблем с парите, но си се харесва, а и аз смятам, че е добре с този нос нищо, че има гърбица, обаче видях снимки и бая си барат с фотошопа, ако са за списания и разни такива. А за мъжки нос много ми харесва, като Григор Димитров нещо такова ако мога да си направя, стига и да ми стои добре.
Attached Images
Тип файл: jpg Maria+Sharapova+Toray+Pan+Pacific+Open+Day+GfxpY4xvusYl.jpg (85,0 КБ, 103 views)
Тип файл: jpg maria-sharapova.jpg (48,3 КБ, 82 views)
Тип файл: jpg maria-sharapova-legs-1284207256.jpg (57,2 КБ, 81 views)
Тип файл: jpg Maria_Sharapova_maria-sharapova-canon24.jpg (48,9 КБ, 73 views)

Последно редактирано от Pufpaf : 17th June 2013 на 13:20
Отговори с цитат