Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12th June 2013, 00:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тук имаше една жена, но тя май си изтри снимките не помня в темата на кой доктор. И май казваше, че друг случай като нея няма с такъв широк нос, в България може и да е така, но не по света. Нейният нос беше доста подобрен, но този на снимката е още по голям от нейният и са го издялкали дори доста повече - снимка едно от ляво на дясно.

Вторият нос на момчето е много по зле от моят, но като гледам колко малък са му го дялнали съм доста обнадежден, но аз не се задоволявам с малко, аз искам всичко и дори бих искал лека извивка, стига да ми пасне, просто много ми харесват извитите носове, а пък жените с такива малки чипи нослета, винаги са ми били много сладки, няма спор, че формата на носът определя дори цялостното излъчване, това е самата истина.

Третата снимка - "без коментар" за кво горим, от едно не толкова красиво нещо, промяната е WOOW красота и изящество , носът е толкова определящ и това се вижда от тази снимката.

Четвъртата - интересно е да се види от този ъгъл, доста добра работа са свършили, много добър връх са направили на този човек !

Попаднах на доста интересен сайт, тук има интересна информация и то не само за риното, а и за други естетични корекции. Утре ще го разгледам, подробно !

http://www.facialplastics.info/rhinoplasty.html
Attached Images
Тип файл: jpg before-after-rhinoplasty-3b.jpg (53,5 КБ, 102 views)
Тип файл: jpg rhinoplasty-before-and-after-pictures-24.jpg (46,5 КБ, 98 views)
Тип файл: jpg rhinoplasty4.jpg (29,4 КБ, 256 views)
Тип файл: jpg rhinoplasty3.jpg (33,3 КБ, 97 views)
Отговори с цитат