Виж само едно мнение
  #1318  
Стар 24th July 2013, 00:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Нелка добре дошла, значи както казваш може и да имам късмет, защото кожата за сега се прибра много добре. А ти какво мислиш за тази съединителна тъкан може ли да се образува там такава.
Хммм... "Експертите" твърдят, че ХК се разгражда напълно... Ние, клиентите, с личен опит, твърдим, че никога не се разгражда напълно... Т.е. наистина е възможно да се образува съединителна тъкан. На места.. На кои места, си зависи от тялото. Освен това съединителната тъкан е мекичка, не е като кост...

Не знам, Рими. За мен отговора на Авшар си е чисто замазване на очите. Не е трайно решение това. Или поне да смени филъра. Редиес примерно образува калцирания! Т.е. би бил по-подходящ. Идват ми на акъла поне 2 специалисти, които работят с филъри, които биха ти дали експертно мнение, но не искам да те пращам, защото това би изисквало още финанси... А Авшар си е длъжен да те поеме финансово изцяло. Но според мен нова ринопластика... би рискувала повече, от колкото е нужно в случая ти.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат