Виж само едно мнение
  #1356  
Стар 30th July 2013, 23:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Момичетата най добре ще ти кажат какво мислят, но моето мнение от това, което съм научил от този форум и виждайки носът ти, смятам, че при теб може да се получи чудесен краен резултат. Мога да кажа, че макар и в България да има и добре направени носове, за съжаление има много голям процент окепазени хора, но не по малкият проблем е и отношението на лекарите в такива случаи.

Също така смея да твърдя, че при сложни случаи и ревизии, българските хирурзи не се справят толкова добре и факт е, че почти всички по сериозни случаи с обезобразени носове от наши хирурзи се решават при специалисти извън България.

По отношение на твоят нос, много е важно да се съобрази това, което искаш със цялото ти лице, неговата форма, големина и черти. Добре е доста да си поиграеш със фотошопа, много е важно да видиш този нос, който искаш как ще стои на лицето ти, за да прецениш, колко да е по тесен и въобще цялата му форма.

Ти искаш тясно носле, като на Гуен, но тя има по тясно лице и други черти и дори, като ти гледам втора и трета снимките виждам, че носът ти е пропорционален на лицето ти, като ширина и изглеждаш страхотно

Само на първата снимка ми се вижда малко по голям и може да се изфини малко и ще стане перфект, но не мисля, че толкова фин и малък нос, като на Гуен ще ти пасне на лицето, но пак ти казвам, трябва да се правят опити с фотошопа да видиш, кое как ще ти стои. Направи си снимки в полупрофил и в профил, там също с фотошопа да прецениш, да бъде ли леко чип нос или прав, да видиш кое ще ти стои най добре.

Носът ти може да се направи идеален, не ми се вижда сложен, малко работа му трябва по него според мен !
Attached Images
Тип файл: jpg amber-heard-1920_1200.jpg (93,0 КБ, 188 views)
Тип файл: jpg LL.jpg (63,9 КБ, 176 views)
Тип файл: jpg Amber Heard Wallpaper 1.jpg (74,3 КБ, 162 views)
Тип файл: jpg Amber-Heard-07_1280x1024.jpg (87,1 КБ, 150 views)
Отговори с цитат