Виж само едно мнение
  #6  
Стар 23rd February 2011, 18:58
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Имам нужда само от изглаждане на носа,не бих искала да пипа нещо друго.
Мисля,че едно изпиляване не е никакъв проблем за който и да е било хирург.
Иначе 48 часа престой ли има в болницата?
Какво значи "изглаждане"? Премахване на гърбица ли имаш предвид?
Наистина това май се оказва, че е една от най-лесните процедури. Или поне е рутинна и не стават много фалове, така както при промяна на формата или дължината...

В болницата може да преспиш една нощ, ако желаеш. Аз си тръгнах още на същия ден - около 3-4 часа след операцията.

Искам обаче да те предупредя за следното, което научих от разговорите си с други пациентки след операцията: повечето хирурзи махат тампоните на следващия ден. На мен и на на повечето от момичетата, с които съм разговаряла и които са били оперирани от Е. Георгиев, той ги маха на 5-тия ден. Сега може да има промяна, не съм сигурна, питай го. Може да има и причина аз да съм стояла с тампони 5 дни, но повярвай ми, това изобщо не е за пренебрегване. 5-те дни с тампони бяха най-кошмарните в живота ми (слава богу, досега не ми се е случвало нещо кой знае какво драматично). Тогава разбрах какво е да чакаш и да броиш всяка минута и всяка секунда. И така - цели 5 дни.

Но за сметка на това, резултатът си заслужава. Казах му какво искам и какво не искам и той напълно се съобрази с желанията ми. Не пипна нищо, което не му бях казала. Сега си стискам палци нещата да останат така, че съм на около 6-7 месеца и се харесвам и наистина се нядявам да няма съществени промени оттук-нататък.
Ако си се спряла на него, защото си усетила, че е твоят хирург, ти желая успех! Вярвай на интуицията си, доцентът има достатъчно ринопалстики зад гърба си, определено не е нов в областта. А недоволни има от всеки хиръргм това е неизбежно.
Отговори с цитат