Виж само едно мнение
  #1213  
Стар 16th July 2013, 21:40
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Единствено май Рими е разбрала какво искам да напиша, защото дефакто ставаше въпрос точно за реакцията и последващите действия на Авшар!

Обаче съм в дива потрес как персонално сте се хванали за мен, при положение, че както и пуфпаф е написал имам отношение към работата на лекарите в Инстамбул, а не персонално към някоя от Вас!

Нелс, пак не си прочела какво съм написала! Обяснявам - отговорих на Раби, защото тя си позволява грубо да ме обижда и да ме сравнява с лисици, гущери и пр. гнусарски и злобни подмятания, а аз нея не я помня или по-точно не помня носа, за които писах, че е изместен да е нейния.
Твоя нос го помня, защото много си писала виждала съм какво бяха извършили върху теб и факта, че за мен си много красива, за това съм те запомнила, и не визирам твоя нос, като несполучлив!
В същност за нито един нос не съм написла такова нещо, тука ми заприлича на циганска махала, държите се като глутница !

Кери, писали сме си имейли и няма как да си позволя нещо споделено и видяно на лични да коментирам тук!!! Да, Джамбазов определено е сгафил, говори с него, осъди го, каквото ти дойде отвътре това направи, в правото си си да го изискваш!

И не виждам какво ви е толково непонятно в отношението ми към турците, аз не бих понесла подигравка от българин, но от някаква друга националност, направо изкрейзвам-какво да правя, патриот съм, 9 поколения назад зная рода си и никога няма да се примиря да се подиграват със сънародниците ми, където и да е по света!!!
Отговори с цитат