Виж само едно мнение
  #1215  
Стар 17th July 2013, 00:10
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

klarisina, именно заради неточните ти изказвания се получи това нахвърляне върху теб. Имаш и още едно такова изказване. Тогава премълчах, защото освен това, че каза, че един се е получил добре, друг е видимо несполучлив, то трети не бил по твоя вкус. Тогава премълчах, въпреки че отново просто хвърли бомбата в пространството, защото уважих вкуса ти- именно това, че даден нос не ти е по вкуса. Но ти отново хвърляш бомбата ей така, без грам да помислиш. Аз пак ти казвам- мен не ме интересува какво е твоето мнение за носа ми, а сега разбирам, че ти дори нямаш такова. Но много от оперираните тук започват да се замислят дали не става въпрос за техния нос. Всъщност на всяка и минава това пред ума. И се започва едно чудене. Казваш, че не е твоя работа да човъркаш в психиката на един човек, но човъркаш психиката на всички оперирани. Уважавам всяко мнение и всеки вкус. Не уважавам натрапването му. Тези резултати, които са постигнати в Истанбул в България НИКОГА НЯМАШЕ ДА СИ ПОСТИГНАТ. Тук говорим за по-сложни операции или за хора, които искат по-голяма промяна. БГ хирурзите показаха на много от нас на какво са способни- на пилване на гърбичка и повдигане...това е всичко.....или на окепазяване. И понеже контрираш турските хирурзи във абсолютно всички теми, щом стане въпрос, нека изясня още нещо. Когато някой от тази тема каже, да се търси за някой случай спасение в чужбина, това не е препратка за Турция. Далеч сме от мисълта, че единствените добри хирурзи са в Турция. Такива има по цял свят. Факт е, че с по-сложните операции БГ хирурзите не могат да си справят. И понеже всички в тази тема сме сложни случаи , ще си позволя да те цитирам "От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми ! ". Просто непрекъснато се изказваш твърдо против турските хирурзи, без да се аргументираш по абсолютно никакъв начин. Не си те кефят и това е, без причина. Не сме някои туркофили ,а предлагаме изход в Турция като най-добро качество, на най-добри цени и с най-малко разходи за престой, път и т.н. Случилото си с Рими не означава, че всички хирурзи са въздух под налягане.
Рими, ще помагам с каквото мога. Пиши на лични, ако имаш въпроси.
Отговори с цитат