Виж само едно мнение
  #329  
Стар 2nd February 2010, 12:25
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Манито, за въглехидратния ден - купи си някаква тестяна закуска на лавката от типа на милинки. И на големина, и на състав е подходяща. Дори и баничка - само й изтръскай изварата. Остави сладките неща за вечерта. Иначе се компрометира диетата. Аз също съм на въглехидратен ден. Нося си перверзното съчетание от две хубави мекици и лютеница. Довечера мисля да мина с две вафли. Мъка-мъка! Обаче утре е най- зле.
Уиш,, Пини е права за 3-те килограма. Веднага направи нещо разтоварващо и ще изчезнат толкова бързо, колкото са се появили. Но не отлагай, че ще се "втвърдят". Миличка, в момента си се отдала на синдрома на дебеланките. При нас и победи и поражения се отбелязват с ядене - с него се утешаваме, с него празнуваме. Краят на нещо е начало на друго нещо. Иди на фризьор, или си купи нова дрешка, или някаква друга промяна по себе си - смени си грима или прическата, стила - каквото ще да е. Може и да не вярваш, но различният имидж предизвиква промяна и във вътрешните нагласи. Странно, но неоспорим факт, при това доказан. Хайде, опитай, вместо да си тъгуваш и да се самосъжаляваш.
Отговори с цитат