Виж само едно мнение
  #34  
Стар 16th May 2009, 09:16
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="emiko"]Ина, а с времето горната "скулптра" даде ли добър резултат, виждаш ли промяна и заслужава ли си, според теб?[/quote

Моят проблем е долната част на лицето ,защото на горната част имам операция на долен клепач и там кожата която бе на хармоника около очите е изрязана .
На първата консулт. при Денкова тя ми показа и едно хлътване на мастна тъкан- от възрастта- под очите близо до двете страни на носа , което аз въобще не бях забелязала, но специалистта като те погледне веднага ти вижда "кусурите".

Сега там ми е попълнено, общо имам попълване на хлътналостите на лицето
(на стари снимки като се видя и преди блефаропластиката -ау... около очите хармоника , при усмивка стигащи бръчки до средата на лицето , едни хлътвания, от там висене на цялото лице), след блефаропластиката под очите сега имам само една бр. (малко май там ми е "пришито") видима сутрин и до вечерта се "самоопъва", но до следобяд ми стой, но това няма връзка с скулптрата, а с шева на хирурга.

От скулптрата за увисването на брадичката направо съм възхитена , как се заобли и опъна ( това ми беше мн. смущаващ недостатък) сега чакам на брадата дребните и назолабиалните бръчки да се опъват все повече, на брадата като ми слагаше каза , че се поставя по кръстосан метод.
Отговори с цитат