Виж само едно мнение
  #937  
Стар 26th October 2011, 18:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ето една от писалите в тази тема:
Цитирай:
Първоначално написано от Ultra Виж мнението
От моята операция минаха 4 месеца и половина и вече след като ми спаднаха отоците и по носа и по лицето, в момента от дясната страна горе костта ми е хлътнала и там имам сянка, а вляво е изпъкнала (това не е оток!!!) и се получава една голяма кривина в анфас, която преди операцията я нямаше, плюс това носът ми не е стеснен след като е пилено отгоре. Върхът ми също не е фин, а дължината е същата като преди операцията, само дето е малко по-повдигнат от преди. Това е разликата. Опитвам се да не мисля, но от време на време полудявам и като анализирам сега след като мина толкова време си се чудя как съм се подвела да се оперирам при този доктор. Сега всичко ми се вижда абсолютно аматьорско. Плюс това има нещо, което ми беше направило впечатление. След операцията слага лонгети, които са ламаринени, просто обвити в обикновени бели лепенки, та разбрах, че една истинска пластмасова лонгета, която някои други доктори слагат на пациентите и която би трябвало да се използва струва 25 евро. Може би с тези 2000 лв, които платих не ми се полага на мен, както и на останалите пациенти една нормална лонгета?!
Други две ми писаха на лични - също с изкривяване в анфас...
Върни се няколко страници назад, ще видиш и още.

Последно редактирано от sibi : 26th October 2011 на 18:39
Отговори с цитат