Виж само едно мнение
  #2  
Стар 22nd April 2008, 11:33
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Акаунта се създава за 2 минути, не се притеснявай, това не е проблем. Влез горе вляво REGISTER и давай.
Ако искаш повече бройки от продукта пиши на този, който е направил обявата и му го кажи, можеш да му предложиш и цена на ЛС. Ако си купила на търг обаче това не е възможно, защото цената е само за тази бройка. Често ще видиш обяви с фиксирана цена, ако те устройва, там можеш да си поръчаш и повече бройки, но няма търг. Пак ти препоръчвам да пишеш на продавача.
Цената на доставката обикновено я пише на самата обява, ти нямаш други разходи. Преди заплащането ще ти даде общата сума с доставката. Аз плащам винаги с кредитна карта, която е зареждаща се тип ВАУЧЕР, защото винаги има риск да ти вземат данните в Интернет, записах се за PayPal и плащам чрез тях, защото е най-сигурно.
Ако купуваш повече бройки от продукта обикновено цената за доставка се плаща само веднъж, това е валидно и ако купиш повече продукти наведнъж от един продавач.
Съветвам те да си направиш акаунт и да се помотаеш малко, за да схванеш нещата. Не се притеснявай, защото е доста елементарно.
На продуктите от Америка се плаща мито, така че гледай да купуваш от Европа, там по-лесно се правят сметки (цена+доставка). Не съм купувала от Азия, но мисля, че и там има мито. Понякога изглежда, че даден продукт е по-евтин в Америка, ама като направиш сметка с митото и губенето на време, за да го изискаш, ти изнася да го купиш от Европа. Сметките ги прави автоматично страницата при поръчка преди да заплатиш. Ако имаш и други въпроси, питай.
А, да, внимавай от кой купуваш, чети мненията, особено негативните, защото позитивните понякога си ги пишат сами продавачите.
Отговори с цитат