Виж само едно мнение
  #16  
Стар 1st July 2013, 23:08
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
WOW хаха, ние за какво говорим, а къде отиваш ти хаха, не знам да плача или да се смея, е на това се казва първичност, само ми кажи кое те подтикна да напишеш това:



Кое те накара да мислиш, че съм отворил тази тема и пиша тези неща, за да развълнувам някого, не ме познаваш какъв съм като човек, но веднага ме определящ по дефоут и ме причисляваш явно към определeна група хора.

Аз обаче мога да ти кажа, защо го написа, все пак не съм чак толкова прост, написа го защото съм казал нещо различно, което не съвпада с твоето мнение и за това реши да ме обстреляш в тази доста невралгична точка за мъжете и наистина правилно се целиш, но в грешната мишена

Някой да е казал, че при теб проблема не е във мъжът, а при теб, щото аз такова нещо не знам някой да е споменавал, но пък така темата ми харесва повече. Прекаленото спокойствие даже ме отегчава
Нали говореше за оргазъм само от поглед или от тембъра на глас и не знам си още какво, та от тази гледна точка не би ме развълнувал
Сигурно си готин човек, но това твое мотане по женски теми ми идва малко в повече и определено убива всякакви сексуални помисли
Отговори с цитат