Виж само едно мнение
  #184  
Стар 5th April 2013, 21:32
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Аз пък бях решила да тръгна без придружител,сега се стресирах!
Недей да се стресираш, аз даже накрая прецених, че по-добре е станало, че не съм ангажирала и още някой с мен, макар че майка ми много искаше да дойде. Така се оказа, че по-ранна дата ми дадоха - просто на 60-левовата 5-минутна консултация претърпях такъв тотален психически срив, че успях единствено през 2 реда сълзи и 2 реда сополи да кажа, че искам по-хубав нос, ама какъв точно, не знам, и ми дадоха по-ранна дата на някакво отказало се момиче. Отидох сутринта на касата, да внеса парите и да ми дадат бележката за изследванията. Оказа се, че по-малко пари от уговореното ми поискаха на рецепцията - колкото си беше ценоразписът в Каспела... Естествено, да няма да споря. Минах си там изследванията. Дойде време за операцията. Легнах на операционната маса, малко преди да ме упоят, Димитров се надвеси доста интимно над мен (викам си, какво ли ще ми каже) и ми промълви тихо: Кукумицинке, нали после ще доплатиш? Успокоих се много. Много ме беше страх от упойката - никога дотогава не ми бяха слагали пълна упойка и си казах на акъла, че щом им дължа пари, няма да ме оставят да пукна После се събудих много лесно от операцията, не ми се гадеше, просто бях много жадна. Почти цялата нощ спах, усещах само, че тази чернокосата сестра периодично ми сменяше леда и ме караше да си го придържам и пак се унасях. Предишните дни почти не бях спала от нерви и притеснение, обаче в Каспелата определено си наваксах - и следващия ден направо си го проспах. Пусках си уж телевизор нещо да гледам и на 5-тата минута вече се унасях - така че не ми е трябвал придружител, който само да ме гледа как само спя. Обаче препоръчвам за изписването от болницата някой близък да те вземе с кола - аз имам роднини в Пловдив, на които съм им много благодарна, че ме прибраха с кола и ме приютиха за десетината дни до операцията и сменянето на лонгетата.
Отговори с цитат