Виж само едно мнение
  #1584  
Стар 27th February 2009, 12:45
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте!!!
Вчера нямах много време за писане и затова минах само да се похваля.
Engel, kaija, Leshli, СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ!!!



Много ме радвате. Engel, май наистина с теб сваляме с едно темпо, а и май целите ни за още 2-3 килограма за около 20 дни са също еднакви. Мила, подкрепяме се и продължаваме. Аз си свалих Тае бо, но, признавам си, още не съм го пускала още. Грешка, кочто скоро се надявам да поправя.
hatred, снощи като прочетох, че чакаш идейки за по-разнообразно меню, се замислих и сега знаеш ли и на мен какво ми се е дояло и какво ще си сготвя за евчеря? Гювече. Моята рецепта- слагаш на дъното на йенска тенджера извара или сирене, после върху тях зеленчуци всякакви- тиквички, чушки, домати..... и после аз чукам 3 яйца и пека във фурна. За любителите на месото- понякога добавям пилешко. На мен лично ми е много вкусно.
aniK, защо не си харесала идеята за пиеш мед с вода. В интерес на истината май това наистина си е класика за забързване на метаболизма. Чувала съм, че е като душ за стомашно-чревния тракт и добре изчиствало.
Усмихнат и ползотворен ден и чакаме добри новини!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат