Виж само едно мнение
  #1585  
Стар 27th February 2009, 12:46
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
биби, недей така, няма смисъл да се сърдим. понякога мненията ни са различни, но точно в това се състои смисъла. иначе няма да е интересно! чети си, пиши си, коментирай, давай своето мнение. всеки има какво да даде тук, всеки има своя горчив или сладък опит.
кайа, аз приемам чуждото мнение, в много от случаите даже различното мнение е ставало и мое. И мисля че така трябва да бъде, защото не се смятам за най-най. Затова много "уважавам" хора които умират да критикуват, но скачат веднага ако им се каже нещо без дори да се замислят над казаното и особено ако не е казано злонамерено. Винаги се опитвам да поддържам добър тон дори когато критикувам, защото знам че хората са различни и никога не съм искала да обидя някой съзнателно или не - но да ми се казва че злобея??? Това вече премина всякакви граници. Не се сърдя - давам това поянсение защото съм наясно че може и така да изглежда отсрани - никой не е длъжен да ме познава за да го знае и затова го казвам. Спирам вече защото съмнаясно че почна да става досадно за всички, включително и за мен
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат