Виж само едно мнение
  #1587  
Стар 27th February 2009, 14:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
..... Гювече. ......aniK, защо не си харесала идеята за пиеш мед с вода. В интерес на истината май това наистина си е класика за забързване на метаболизма. Чувала съм, че е като душ за стомашно-чревния тракт и добре изчиствало.
.....

Аз преди два дни правих гювечета
За меда - не като душ, а като торнадо мина през стомаха ми. По принцип нямам проблеми с бързината на метаболизма си, даже напротив Сутрин като стана изпивам една чаша хладка вода и отивам да тренирам. До вчера пиех и по 1 капсула ябълков оцет (подсети ме темата за него, че не съм го пила от преди бремнността). Вчера ми свърши яб.оцет и сутринта си викам - абе Иванин много положително се изказа за меда сутрин, преди тренировка и т.н., чакай да лапна (в миналото съм го правила). Оооох, цял ден ми куркат червата Мисля, че няма да повторя
Engel, bibi_82, мисля, че стана някакво недоразумение в постовете. MILI го е казала за писмената комуникация, често се случват такива неща. Bibi винаги дава много смислени съвети. Моля те да не спираш да пишеш, критикуваш и т.н. На мен не ми се стори, че ангелчето се е обидила нещо
Отговори с цитат