Виж само едно мнение
  #1588  
Стар 27th February 2009, 15:23
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Goldish, обичам те! и аз като вас все се чудя какво да ям. понеже съм лекинко ограничена с финансите за около 2 месеца, изготвих бюджета и предварително отидох в метро да си купя касетка с кисело мляко, трици, риба тон и пр. храни за режима ни. храня се по някакъв съставен план, но вече ми писна да ям почти едно и също всеки ден. тук давате чудни идейки, една от които за гювеча. опитвам се да редувам пресни зеленчуци и готвено, не искам да прекалявам нито само с едното, нито само с другото. не знам колко е правилно, но на мен така ми се струва.
тази вечер менюто е избрано- домати с малко извара, но утре ще направя този гювеч, защото звучи много вкусно и подходящо за моята диета.
днес пак ядох за закуска млякото с овесените ядки и канела, на обяд пак ядох чистото пиле, добре че свърши, че вече ми се гади от него. преди малко изядох 2 кивита, много добре ми дойдоха. за вечеря- казах.
аз защо така съм се заблудила, че утре е 1ви март? изобщо не съм добре с времето. значи ще се тегля в неделя. така или иначе не ми е свършило и сигурно съм балон с течности, колкото и да ги ограничавам в тоя период.
това за меда съм го чула преди, но само като средство подпомагащо "голямото веце". пробвах веднъж, резултата трябваше да е моментален, но не ми подейства както сутрешното кафе.
Отговори с цитат